Gala ples

Pro naše žáky pořádáme největší závěrečný ples středoškolských tanečních v České republice v největších prostorách, kterými Brno disponuje – na brněnském Výstavišti! Loňský ročník – GALA PLES 2023 – se dočkal skvělých ohlasů a i letošní žáci se mohou na tento bezkonkurenční zážitek těšit!

Největší závěrečný ples v ČR

Na závěr tanečních Vás u nás čeká něco opravdu jedinečného. Pro naše žáky a jejich doprovod pořádáme největší středoškolský ples v České republice na BVV, kde se v sobotní večer promění jeden z velkých pavilonů v jedinečný kulturní prostor. Dominantou je velká středová 360° stage, kterou lemují vysoké světelné věže. K tanci hraje velké uskupení profesionálních hudebníků (někteří ze Superstar) a zatančit si můžete na dvou obrovských parketech s celkovou plochou téměř 1000m². V programu večera nechybí profesionální vystoupení špičkových tanečních párů.

Jedinečná atmosféra

K sezení jsou kromě stolů k dispozici i 4 velké společenské tribuny na každé ze světových stran s téměř tisíci místy navíc. Pro žáky i pedagogy je tak připraven dostatek místa k sezení. K občerstvení slouží 4 cateringové bary a v suterénu je otevřená restaurace. Bary jsou vybaveny alkem i nealkem, drobným občerstvením, řízky, chlebíčky či zákusky za příznivé ceny. Průběh celé akce zaznamenává profesionální fotograf a kameraman, vyfotit se můžete také v jednom ze dvou fotokoutků. Neboli opravdu jedinečná událost, kterou s námi v rámci tanečních prožijete.

Na co se můžete těšit?

Aktuality