Doplňkové události

Babylon našim žákům poskytuje nejen překrásné prostředí, ale pořádá pro ně i skvělé doplňkové události po celý školní rok – legendární tančírny, oblíbená Halloween party a další akce s jedinečnou atmosférou Babylonu!

Pravidelné tančírny

Proč se vlastně společenské tance učíte a kde se vlastně pravidelně tančí? Již mnoho let nabízíme svým studentům ve spolupráci se Společenským centrem Babylon unikátní události, které v Česku nemají obdoby. Na těchto akcích se převážně mladí lidé společenskými tanci baví. Viděli jste film Hříšný tanec? Pokud ano, určitě zavzpomínáte na tančírnu, kde to opravdu pozitivně žilo. Tančírny v Babylonu jsou bezkonkurenčně ty největší v Brně. Naši žáci středoškolských kurzů mají v rámci kurzovného tuto událost ZDARMA. Mají tak unikátní možnost si zopakovat, co se v kurzu naučili a zároveň poznat nové přátele z dalších kurzů. Vřele Vám tuto akci doporučujeme i jako vynikající možnost k seznámení!

Babylon párty

Kromě akcí zaměřených pouze na společenské tance si nenechte ujít BABYLON PARTIES. Nejedná se totiž o obyčejnou diskotéku, kterých najdete po Brně nespočet a kde často není bezpečno, ale o kulturní taneční večery, na kterých si zatancujete společenské tance i disko. Tyto akce vynikají skvělou atmosférou, ale i bezpečným prostředím, které je v dnešní době vzácností. Mezi nejznámější projekty patří bez pochyb Halloweenská párty, která je jednou z největších v Brně. Tematických událostí ale najdete v programu Babylonu mnohem více.