Bílá prodloužená

Nejslavnostnější událost, kterou na střední škole zažijete. Koná se obvykle po zhruba 5.-7. lekci základních kurzů, což znamená zhruba v průběhu měsíce října. O termínu Bílých prodloužených pro jednotlivé kurzy Vás budeme informovat hned na začátku Vašich tanečních. Na svoji Bílou prodlouženou si pozvěte rodiče a své blízké, ať tuto krásnou událost prožijete společně.

Bílá prodloužená pro každý kurz zvlášť!

Bílá prodloužená je nejslavnostnější událostí, kterou na střední škole zažijete. Holky si obléknout krásné bílé šaty, z kluků se stanou gentlemani a společně představí své dosavadní taneční úsilí svým příbuzným a přátelům, které na tuto událost pozvou. Bílé prodloužené v našem podání jsou jedinečné převážně v tom, že pro každý kurz pořádáme vlastní celovečerní událost. Víme z vlastní zkušenosti, že masová akce s několika sty žáky na parketu není pro takový druh události vhodná. Brno disponuje jediným velkým tanečním sálem a jsme rádi, že máme možnost v tomto prostoru Bílé prodloužené pořádat.

Společenské centrum Babylon

Krásný prvorepublikový prostor Babylonu je uzpůsobený plesovým událostem, a navíc disponuje skvělou audiovizuální technikou a koncertním zvukovým systémem. Tato kombinace vykouzlí nezapomenutelnou a jedinečnou atmosféru, o čemž se můžete přesvědčit v naší galerii na Facebooku, či Instagramu. V jádru velkého sálu je velký taneční parket, kolem kterého je stolové sezení. Další místa jsou na velké galerii, či v jednotlivých lóžích a Vaše rodiny tak mají nejen skvělý výhled, ale jsou součástí dění. K občerstvení slouží velký, dobře vybavený bar s příznivými cenami a mnoha volnými místy k sezení v přilehlých prostorách. V prvním patře je dlouhý prostor s více jak 120 místy k sezení určený pro žáky. Ti ale tráví většinu času na tanečním parketu v hlavním sálu, kde je po celý večer pestrý program. Po celý večer hraje skvělá živá hudba a na konci události nechybí afterparty. Při výběru taneční školy si ověřte i cenu vstupenek na tuto událost, kterou si vynásobte počtem svých eventuálních hostů. Snažíme se za co nejvyšší kvalitu držet ceny vstupného co nejníže.

Pozvěte si své blízké i své pedagogy

Jsme jediná taneční škola v Brně, která pořádá Bílé prodloužené jednotlivě pro každý kurz a jsme velmi rádi, že nám naši žáci pozitivními ohlasy potvrzují, že naše koncepce této krásné události je správná a že se můžeme těšit z krásných vzpomínek našich absolventů.

Co Vás na bílé prodloužené čeká?

Aktuality