Barevná prodloužená

Druhou významnou událostí tanečních je Barevná prodloužená. Na rozdíl od Bílé probíhá v barevných šatech a každý žák si z několika událostí vyberu takovou, která ho nejvíce zaujme. Je to tedy akce čistě pro Vás – naše žáky.

...vyberte si tu svou!

V minulých ročnících jsme se zajímali o to, jak si Barevnou prodlouženou představují naši žáci, abychom jim mohli co nejvíce vyhovět. Jelikož byla očekávání rozdílná, rozhodli jsme se pro inovaci. Namísto jedné akce a jednoho modelu jsme vytvořili více variant, aby si každý přišel na své a akci si co nejvíce užil. Vznikl tak nový a jedinečný koncept, kde si každý žák vybere z více možností pomocí jednoduché registrace.

Více než jen plesové večery

V loňském roce jsme uspořádali dokonce 4 celovečerní události a spousta našich žáků si mohla vybrat více než jednu událost. Kromě plesových večerů se mohli žáci registrovat i na událost, kde byly Společenské tance v poměru k disku 50/50, nebo rovnou na jedinečnou show párty s Kazmou. Barevné prodloužené pořádáme v Babylonu. Proč? V Brně není společenský sál s lepší zvukovou a světelnou technikou! Je to zážitek, který musíte zažít. A po každé události následuje nezapomenutelná afterparty, která je tím správným způsobem, jak zakončit večer.

Naše akce zaznamenávají profesionální fotografové a kameramani. Fotky a videa z minulých ročníků najdete na našem Facebooku.

Aktuality