Profesorské taneční

Pomalu se blíží letošní plesová sezóna a Vy se jistě již těšíte na školní plesy, stužkovací plesy či závěrečné plesy druháků, kteří navštěvují taneční. Taneční škola Starlet a Kulturní centrum Babylon společně připravili Plesový speciál takzvaných ,,Profesorských tanečních“, kam jsou srdečně zváni všichni středoškolští pedagogičtí pracovníci i se svými partnery, aby se naučili nebo si připomenuli taneční kroky typických plesových tanců, jakými jsou například waltz, blues, valčík, polka či chacha.

Zdarma pro všechny středoškolské pedagogy i jejich doprovod

Srdečně Vás tedy zveme ve středu 29. listopadu od 19 do 21 hodin do Kulturního centra Babylon na Kounicově ulici v Brně, kde si pod vedením našich lektorů zatančíte a užijete si příjemný společenský večer se svými kolegy v nejkrásnějším společenském sále v Brně. Po skončení výuky ve 21 hodin bude následovat ještě hodinová ,,tančírna“, kde si můžete již bez výuky společně zatančit, vyzkoušet si nové krokové variace či jen tak posedět s kolegy.

Plesový speciál pořádáme pro Vás i Vaše partnery zdarma a zdvořile Vás žádáme o společenské oblečení. Z kapacitních důvodů je pro účast třeba vyplnit jednoduchou registraci níže (vyplňuje vždy pouze jedna osoba za pár). V případě, že by se naplnila kapacita, budeme Vás na informovat o dalším termínu. Kapacitu volíme pro Vaše pohodlí tak, aby byl zajištěn dostatek místa k sezení i k tanci.

Zopakujte si kroky před plesovou sezónou

Nezáleží na tom, kterou taneční školu Vaši žáci navštěvují – plesová sezóna se netýká pouze tanečních, ale také školních či jiných událostí a nám bude potěšením provést Vás základy umění tance, abyste si tuto plesovou sezónu užili na tanečních parketech naplno!

V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici na emailu starlet@starlet-brno.cz a těšíme se na Vás!

Přihláška

Vyplňuje vždy pouze jedna osoba za pár.