Základní taneční

Základní středoškolské taneční kurzy u nás mají 11 lekcí a čeká Vás nejen spousta tance, ale hlavně zábavy, nových přátel, nových lásek, super párty a nezapomenutelných akcí! K tanečním ve Starletu neodmyslitelně patří Bílá prodloužená, barevná prodloužená a na závěr největší středoškolský ples v ČR – Gala ples na BVV! Zažij to s námi, zažij taneční ve Starletu!

Unikátní koncept našich tanečních

nabízí nejen jedinečné zážitky, ale také největší počet akcí v rámci tanečních na trhu!

Máme nejdelší výukové lekce v Brně (každá má 105min!) a všechny probíhají ve Společenském centru Babylon – nejkrásnějším tanečním sále v Brně. Přijďte si ho prohlédnout a přesvědčit se.

Nejslavnostnější událost, kterou na střední škole zažijete. Pouze u nás si svoji prodlouženou užije každý kurz zvlášť. I přes vysoké náklady tohoto konceptu je totiž naší prioritou pohodlí a spokojenost Vás i Vašich blízkých. Jedině tak bude Vaše prodloužená nezapomenutelným zážitkem ze střední.

Barevná prodloužená je na rozdíl od Bílé bez rodičů a je to tedy akce čistě pro Vás! A to do té míry, že pro Vás připravujeme hned několik typů akcí a každý žák se registruje na tu, kterou si užije nejvíce. Loni jsme pořádali rovnou 4 akce – dvě plesové, společenské tance a párty v poměru 50:50 a také show párty s Kazmou!

V loňském roce jsme opět posunuli hranice tanečních. Uspořádali jsme největší ples středoškolských kurzů v České republice, v největších prostorách, kterými Brno disponuje – na brněnském Výstavišti.

PROČ JÍT DO TANEČNÍCH PRÁVĚ K NÁM?

taneční s 50ti letou historií

JEDINEČNÉ PROSTORY

Naše kurzy pořádáme v nádherném Společenském centru Babylon, které je podle nás tím nejlepším místem pro opravdové taneční a splňuje všechny parametry, které by měl vhodný prostor pro taneční mít – velký parket, pohodlné zázemí, dostatečně velká šatna, převlékárna pro děvčata a také příjemný bar, kde můžete společně posedět a doplnit tekutiny. Babylon navíc disponuje bezkonkurenční světelnou a zvukovou technikou, kterou si užijete na každé lekci. V lekcích trávíte nejvíce času, dobře si tedy vyberte, v jakém prostředí to bude. Přijďte se na Babylon se třídou zdarma podívat, stačí nám zavolat

POHODLNÉ TERMÍNY KURZŮ A AKCÍ

Dojíždíte, nebo naopak se Vám kurz hodí až k večeru? U nás to není problém. Vybrat si můžete z dvanácti kurzů a to od pondělí do čtvrtka v přibližných časech 16:30, 18:15 a 20:00. Všechny akce, které pro Vás pořádáme, se konají před dnem školního a pracovního volna – ve většině případů pátky a soboty, případně den před státním svátkem.

KLUCI BEZ LIMITU

Ve Starletu je už mnoho let tradicí, že kluci u nás mohou v rámci jednoho kurzovného navštěvovat více kurzů i prodloužených.

TANČÍRNY ZDARMA S PRVOTŘÍDNÍ HUDBOU

Již legendární taneční večery v Babylonu, které mají naši žáci zcela zdarma! Pobavíte se s přáteli, seznámíte se, zopakujete si, co jste se v kurzech naučili a užijete si super večery! Babylon disponuje koncertním zvukovým systémem a k tanci Vám bude hrát nejmodernější hudba upravená pro společenské tance.

CENA A TERMÍNY

Do kurzu je možno se přihlásit se třídou nebo individuálně.

Kurzovné pro chlapce i dívky (sezóna 2024/25):
2.799,- při platbě zálohy do konce září 2023

2.899,- při platbě zálohy do konce října 2023

3.099,- při platbě od 1.listopadu 2023

NAŠI LEKTOŘI

Profíci, kteří tě naučí tančit!

Vlasta Buryanová

nejzkušenější a nejoblíbenější z našich lektorů, tanečnice mezinárodní třídy, mistryně Moravy, porotkyně, trenérka

Lucie Buryanová

několikanásobná mistryně ČR ve standardních formacích, tanečnice mezinárodní třídy, lektorka, porotkyně

Michael Urbášek

tanečník mezinárodní třídy, ve Starletu od jeho 3 let, trenér tanečního klubu, lektor salsy

Všechny taneční kurzy se konají ve Společenském centrum Babylon.