Pokračovací taneční

Základními tanečními to zdaleka končit nemusí. Pro naše žáky každoročně připravujeme kurzy pokračovací, takzvané medailové, které jsou dle pokročilosti odstupňovány na bronz, stříbro, zlato, sůl (protože sůl je nad zlato 😃) , supersůl, diamant. Máme největší počet pokračovacích kurzů v Brně a největší procento žáků, kterým se zalíbí tanec natolik, že pokračují v medailových kurzech. To je pro nás známka toho, že naše žáky tanec baví.

Proč chodit do pokračovacích kurzů?

Absolvujete-li základní taneční kurzy, možná Vás tanec zaujme natolik, že se budete chtít dále zdokonalovat nebo se prostě jen chodit bavit. Rozhoduje se tak většina našich žáků, poněvadž chtějí znát další tance a figury a nezapomenout ty předchozí. A také zažít další akce a zůstat součástí přátelského prostředí plného tance. Proto Vám nabízíme naše kurzy pokračovací – čili medailové. Žákům nabízíme v rámci pokračovacích tanečních 8 lekcí. V těchto kurzech se již nepřednáší společenská výchova, je tedy více času na vlastní tancování. Součástí je také zvýhodněné vstupné na workshopy různých tanečních stylů (boogie, new style hustle, salsa a jiné…). Kurzovné 1800 Kč.

Bronzové taneční navazují na taneční základní. Každá z osmi lekcí je věnována jednomu tanci. Bronzové taneční jsou zakončeny netradičním a velmi oblíbeným bronzovým škraboškovým plesem.

Po kurzu bronzovém následuje kurz stříbrný, zlatý, solný, supersolný a diamantový.

Proč chodit do pokračovacích kurzů právě do Starletu?

  • kurzy probíhají v nejkrásnějším tanečním sále pro taneční kurzy v Brně, v rekonstruovaném sále Kulturního centra Babylon (velký parket, příjemný bar, koncertní aparatura, skvělá světelná technika, velkoplošná projekce, laserová show atd.
  • nejvíce vyučovacích lekcí – 8 lekcí
  • Bronzový ples na ukončení bronzových kurzů
  • pravidelné workshopy různých tanečních stylů za zvýhodněné vstupné
  • slevy v rozličných prodejnách a půjčovnách
  • o spokojenosti našich žáků svědčí největší počet pokračovacích kurzů (od bronzu až po diamant)

   
     ÚTERNÍ KURZY SE KONAJÍ V KC BABYLON, STŘEDEČNÍ NA ŠPITÁLCE 6.